اطلاعیه شماره ۱ ویژه امتحانات پایانی نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشکده علوم و فناوری های نوین

۰۴ دی ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۶ کد : ۲۹۳۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۰۴۱

قابل توجه استادان و دانشجویان گرامی دانشکده علوم و فناوری های نوین:

۱. پیرو درخواستهای جمع کثیری از دانشجویان مبنی بر ایجاد فرجه امتحانی و با هدف مساعدت به دانشجویان در کسب آمادگی برای امتحانات پایان ترم، بر اساس مصوبه شورای دانشکده، امتحانات پایان ترم دانشجویان وروری ماقبل ۹۹، با یک هفته تاخیر شروع خواهد شد. به اینصورت که کل امتحانات هفته اول (۱۳ تا ۱۸ دی) به هفته آخر (۲۷ دی تا ۵ بهمن) منتقل می شود. بنابراین زمان برگزاری سایر امتحانات و نیز دروس معارف تغییر نمی کند. 

۲. خواهشمند است استادان محترم در هفته مذکور (فرجه امتحانی) حتی الامکان کلاس جبرانی یا فوق العاده برنامه ریزی نفرمایند. 

۳. تاریخ برگزاری امتحانات دانشجویان ورودی سال ۹۹ طبق تقویم قبلی و در نیمه دوم بهمن ماه خواهد بود. 

۴. دانشجویان ورودی ماقبل ۹۹، چنانچه درسی را با دانشجویان ورودی ۹۹ گرفته اند، از نظر زمان امتحان تابع تقویم امتحانی ورودی ۹۹ خواهند بود. 

۵. جهت رفاه حال آندسته از دانشجویان ورودی ۹۹ (مقاطع تحصیلات تکمیلی) که دروس جبرانی را با دانشجویان کارشناسی ورودی قبل ۹۹ گرفته اند، در صورت تمایل می توانند امتحان این دروس را (مثل سایر دروسشان) در نیمه دوم بهمن داشته باشند. فقط لازم است به استاد مربوط درخواست داده و در صورت تایید ایشان امتحان جداگانه در نیمه دوم بهمن (فقط برای ورودی ۹۹) برگزار شود. این مطلب منوط به هماهنگی و تایید استاد محترم درس و آموزش دانشکده می باشد. در غیراینصورت طبق تقویم ثبت شده آزمون برگزار خواهد شد. این موضوع به منزله مجوزی برای امتحان مجدد برای دانشجویان نخواهد بود. 

۶. ویرایش تاریخ (روز و ساعت) امتحانات در حال انجام است و هنوز نهایی نشده است. پس از نهایی شدن از طریق سایت رسمی دانشکده به آدرس 
http://science.iautmu.ac.ir/fa و کانال رسمی دانشکده به آدرس 
ulumfannavarihayenovin@
اطلاع رسانی خواهد شد، تا دانشجویان گرامی جهت اطلاع از برنامه نهایی امتحانات اقدام به اخذ و پرینت کارت ورود به جلسه نمایند. ملاک شرکت در آزمون از نظر زمانی، برنامه درج شده در پروفایل آموزشی و کارت ورود به جلسه خواهد بود. 

۷. امتحانات بصورت مجازی برگزار خواهد شد. پروتکل اجرایی امتحانات و آیین نامه مربوطه در حال تدوین می باشد و پس از نهایی شدن، اطلاع رسانی خواهد شد. 

۸. استادان و دانشجویان گرامی می توانند هرگونه مشکل احتمالی در خصوص امتحانات را به آدرس ایمیل مسئولین دانشکده (به شرح ذیل) ارسال نمایند.

آقای دکتر بلالی رئیس محترم دانشکده
ebrahimbalali@yahoo.com

آقای دکتر فهیمی معاون محترم دانشکده
fahimihossein@yahoo.com

برای همه عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون داریم. 

اداره آموزش دانشکده علوم و فناوری های نوین


( ۱۳ )