اطلاعیه شماره ۵ ویژه دانشجویان نو ورود (ترم ۱) دانشکده علوم و فناوری های نوین

۰۴ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۰ کد : ۲۷۸۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۲۷

۱. ضمن پوزش از استادان و دانشجویان گرامی به دلیل مشکلات موجود در سیستم آموزش مجازی، به اطلاع می رساند بروز رسانی سایت آموزش مجازی وادانا در حال انجام است و امیدواریم مشکلات ورود دانشجویان به کلاس یا مشاهده نام استادان و نیز  تداخل های احتمالی در کلاسها، تا عصر امروز چهارم آذر رفع شوند. در صورت عدم رفع مشکل تا فردا، لطفا به مسئولین دانشکده از طریق ایمیل اطلاع دهید.

۲. برای پذیرفته شدگان رشته زیست شناسی گیاهی مقطع کارشناسی (با توجه به اینکه تاکنون تعداد این عزیزان به حد نساب نرسیده بود) در اسرع وقت انتخاب واحد انجام و اطلاع رسانی خواهد شد. لذا منتظر اعلام سایت دانشکده یا کانال اطلاع رسانی دانشکده به آدرس
https://t.me/ulumfannavarihayenovin
باشید.

۳. به اطلاع آندسته از دانشجویان که در ورود به سایت آموزشیار با پیغام خطا مواجه بودند و این موضوع را به مسئولین دانشکده اطلاع داده اند می رساند، اغلب این موارد رفع مشکل شدند و تا فردا رسیدگی نهایی خواهند شد. لذا خواهشمند است از ارسال ایمیل های تکراری خودداری نمایند.

۴. انتخاب واحد آندسته از دانشجویان که بدهکاری شهریه و یا بیمه داشته اند در صورت پرداخت، انجام می شود.

۵. به اطلاع آندسته از پذیرفته شدگان گرامی که تاکنون در خصوص پرداخت شهریه و حق بیمه اقدام نکرده اند می رساند، آخرین مهلت اقدام تا پنجم آذر (۹۹/۹/۵) می باشد.
 https://t.me/ulumfannavarihayenovin

موفق باشید
دانشکده علوم و فناوری های نوین


( ۱۷ )