اطلاعیه شماره ۴ ویژه دانشجویان ورودی جدید (۱۳۹۹)

۲۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۷ کد : ۲۷۲۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۵۳

۱. فرایند انتخاب واحد برای آندسته از دانشجویان که شهریه و مبلغ بیمه خود را واریز کرده اند در حال انجام است. دانشجویان می توانند با مراجعه به پروفایل خود از لیست دروس مطلع شوند.

۲. در صورتیکه شهریه و مبلغ بیمه را واریز نموده اید ولی قادر به مشاهده لیست دروس نشده اید لطفا تا آخر هفته جاری صبور باشید. در صورت عدم رفع مشکل تا آخر هفته، به مسئولین دانشکده از طریق ایمیل اطلاع دهید. آدرس ایمیل مسئولین دانشکده در سایت دانشکده و نیز اطلاعیه های قبلی درج شده است. 

۳. در صورتیکه تاکنون شهریه و مبلغ بیمه را واریز نکرده اید، به منظور جلوگیری از اختلال در فرایند انتخاب واحد در اسرع وقت اقدام نمایید. 

۴. دانشجویان گرامی که انتخاب واحد دارند می توانند از امروز (۲۷ آبان) از طریق سیستم آموزش مجازی وارد کلاسها شده و در کلاس شرکت کنند. 
تاکید می شود قبل از شرکت در کلاسها از طریق لینک زیر فیلمها و فایلهای آموزشی سیستم مجازی را به دقت ملاحضه بفرمایید. 

۵. احتمال دارد به دلیل ثبت تدریجی انتخاب واحد و انتقال اطلاعات دروس اشکالاتی در هنگام ورود به کلاسها باشد. در تلاشیم در اسرع وقت این مشکلات رفع شود. در صورت مشکل در ورود به سامانه می توانید نام، کد ملی و شماره شناسایی خود را از طریق ایمیل به مسئولین دانشکده اطلاع دهید. همچنین می توانید از طریق تلفن (فقط در ساعات اداری و نیز موارد خیلی اضطراری) با پشتیبانان آموزش مجازی نیز مطرح نمایید. لیست پشتیبانان آموزش مجازی در صفحه ویژه آموزش مجازی در دسترس است.
دانشجویان گرامی توجه داشته باشند پشتیبانان آموزش مجازی از استادان محترم این دانشکده می باشند. لذا خواهشمند است فقط در موارد خیلی ضروری و در ساعات اداری تماس بگیرید. 

اسامی و شماره تلفن پشتیبانان آموزش مجازی دانشکده علوم و فناوری های نوین:

خانم دکتر سروناز فلسفی:  09025870078

خانم دکتر جلالی طهرانی: 09354041994

خانم دکتر نگار معتکف کاظمی: 09199310114

خانم دکتر موسوی نیری: 09025453157

خانم دکتر رجب بیگی: 09190028439

خانم دکتر ناصر الاسلامی: 09034117725


درگاه اطلاع رسانی آموزش مجازی:
http://education.iautmu.ac.ir/fa/page/3127/درگاه-اطلاع-رسانی-آموزش-مجازی


( ۱۷ )