*** قابل توجه کلیه ی دانشجویان دانشکده علوم و فناوری های نوین ***

۰۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۶۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۱۰۰

با توجه به در پیش بودن انتخاب واحد به نکات زیر توجه فرمایید:


۱. انتخاب دروس را دقیقا طبق چارت رشته تحصیلی خود انجام دهید. سعی نمایید خارج از چارت درسی را اخذ نفرمایید. چرا که درس مورد نظر مربوط به ورودی های دیگر بوده و دسترسی به آن فعلا مقدور نخواهد بود. و حتما  در دوره  کارشناسی  می باید  در هر ترم  ۱۲ واحد را  انتخاب  نمایید. 


۲. در صورت الزام به اخذ دروس خارج از چارت رشته تحصیلی حتما با مدیر گروه خود مشورت نمایید. اسامی مدیران محترم گروهها در ادامه ذکر خواهد شد. 


۳. حتما با توجه به چارت رشته خود قانون پیش نیاز و یا همنیاز را در اخذ دروس رعایت کنید. عدم رعایت این قانون منجر به حذف دروس، بدون جایگزینی آنها خواهد شد. 


۴. انتخاب واحد بصورت اینترنتی می باشد و لیست دروس طبق برنامه زمانبندی اعلام شده برای هر ورودی به نوبت باز و قابل انتخاب خواهد بود. بنابراین امکان انتخاب واحد پیش از موعد و یا بعد از مهلت مقرر انتخاب واحد وجود نخواهد داشت. تاکید می شود از مراجعه حضوری در این مورد به اداره آموزش خودداری نمایید.


۵. اخذ حداقل یک درس از دروس گروه معارف در هر نیمسال الزامی است. از تجمیع دروس این گروه برای ترمهای آخر جدا خودداری نمایید.


۶. در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم انتخاب واحد (بطوری که این مشکل مربوط به سایت دانشگاه باشد)، لطفا شکیبا باشید. حتما فرصت جبرانی در این صورت در نظر گرفته خواهد شد. 


۷. در هر ترم حداقل ۱۲ درسی باید اخذ شود. در غیر اینصورت حذف ترم رخ می دهد.  حتما انتخاب واحد را شخصا انجام دهید تا اشتباهی رخ ندهد.

 
۸. در صورت نیاز به مراجعه حضوری به اداره آموزش لطفا شخصا مراجعه فرمایید. انجام امور اداری فقط برای شخص دانشجو و یا وکیل قانونی ایشان (با ارایه وکالت نامه رسمی) امکانپذیر خواهد بود. ورود افراد غیر دانشجو به اداره آموزش ممنوع است. 


۹. دانشجویان معدل الف که تمایل به اخذ بیش از ۲۰ واحد دارند تا زمان حذف و اضافه شکیبا باشند. آموزش حداکثر همکاری را خواهد داشت. 


۱۰. در مورد دروس آزمایشگاهی که محل برگزاری انها ساختمان موسیوند یا یخچال است دقت بفرمایید و بعد مسافت و فاصله زمانی لازم را در نظر بگیرید. 


۱۱. اسامی مدیران محترم گروههای تخصصی به شرح ذیل می باشد:
گروه ژنتیک خانم دکتر قرائیان
گروه سلولی و مولکولی خانم دکتر روح ا...
گروه بیوشیمی آقای دکتر شوشتریان
گروه فیزیولوژی خانم دکتر خلیفه
گروه نانو خانم دکتر معتکف
گروه تکوین/سیستماتیک خانم دکتر جلالی تهرانی
گروه میکروبیولوژی خانم دکتر فلسفی
گروه بیوتکنولوژی خانم دکتر نعمتی منصور
گروه معارف خانم دکتر باقری
گروه ورزش خانم دکتر عموزاده
گروه مدیریت اقای دکتر مالکی


۱۲. دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۵ و ماقبل،
در صورتیکه در نیمسال پیش رو، ترم آخر محسوب می شوید یعنی با اخذ و گذراندن حداکثر ۲۴ واحد فارغ التحصیل خواهید شد، نگران انتخاب واحد خود نباشید. در تاریخ مقرر جهت انتخاب واحد دروس مورد نظر خود را اخذ نمایید. در صورت عدم موفقیت در اخذ برخی دروس، در بازه حذف و اضافه اقدام بفرمایید. آموزش حداکثر همکاری را با دانشجویان گرامی ترم آخر خواهد داشت.

 

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد:

۱. فقط در صورتیکه دروس تئوری و سمینار خود را تا این تاریخ انتخاب و با موفقیت گذرانده اید، در نیمسال آتی مجاز به انتخاب واحد پایان نامه می باشید. اخذ واحد پایان نامه پیش از موعد مقرر مندرج در چارت رشته تحصیلی ممنوع است. 


۲. اگر در نیمسال اول ۹۹-۹۸ و یا نیمسال های قبل واحد سمینار را اخذ کرده ولی تا زمان شروع ترم بعد (نیمسال دوم ۹۹-۹۸) موفق به ارایه و  کسب نمره قبولی نشوید، موظف به اخذ مجدد این واحد برای نیمسال آتی خواهید بود. 


۳. اگر در نیمسال اول ۹۹-۹۸ و یا نیمسال های قبل واحد پایان نامه را اخذ کرده ولی تا مهلت مقرر دفاع در این ترم (قبل از نیمسال دوم ۹۹-۹۸) موفق به دفاع و  کسب نمره قبولی نشوید، موظف به تمدید پایان نامه برای نیمسال آتی خواهید بود. اینکار دقیقا مثل انتخاب واحد و در بازه زمانی مقرر برای انتخاب واحد می باشد.


۴. اخذ درس اعم از درس عادی، سمینار، پایان نامه و یا تمدید پایان نامه خارج از مهلت قانونی انتخاب واحد امکانپذیر نخواهد بود. در صورت عدم اخذ درس در بازه زمانی مقرر برای دانشجو عدم مراجعه درج خواهد شد و بازگشت به تحصیل در این صورت مستلزم طی مراحل قانونی و اداری می باشد. لذا دانشجویان گرامی به این موضوع دقت بفرمایند. 


۵. دقت بفرمایید فقط زمانی می توانید از گزینه تمدید پایان نامه استفاده بفرمایید که هیچ درس دیگری حتی سمینار باقی نمانده باشد.


۶. در هر ترم حداقل ۸ واحد درسی را باید انتخاب بفرمایید، در صورتیکه تعداد واحد درسی (غیر از پایان نامه) برای ترم آتی کمتر از ۸ واحد است اخذ این دروس بلامانع است (حذف ترم به دلیل کمتر از ۸ واحد رخ
نمی دهد). 

*موفق باشید*


( ۴ )

نظر شما :